preloader

Aktualności

Gmina Krobia gra z NAMI!

To już 5 raz, kiedy organizujemy dla Was wspaniałe wydarzenie jakim jest Bangarang Festival.

Jak co roku i tym razem nie zabraknie doskonałej muzyki, wspaniałej atmosfery oraz fantastycznych wrażeń.

Staramy się jak możemy, by z edycji na edycję poziom Naszego wydarzenia a co za tym idzie Waszego zadowolenia szybował wysoko w górę.

Wy uczestnicy, jesteście Naszym najlepszym wsparciem, bo to między innymi dzięki zakupionym przez Was biletom oraz karnetom możemy tak prężnie działać.

Jako organizatorzy zależy Nam, by rozwój festiwalu nie przekładał się na wyższe ceny wejściówek , dlatego cieszymy się ze wsparcia od Naszych sponsorów czy partnerów oraz nawiązujemy współpracę z samorządami oraz urzędami, które udzielają dotacji na działania związane z organizacją Naszego muzycznego święta.

Dotacja może brzmi poważnie, ale to po prostu wsparcie finansowe z ramienia urzędów, którzy dbając o mieszkańców i ich potrzeby dają możliwość rozwoju organizacjom pozarządowym, które w imieniu mieszkańców fajnie i aktywnie potrafią działać.

I tak Stowarzyszenie ,,Dżentelmeni Metalu” wzięło udział w otwartym konkursie, który ogłoszony został 8 stycznia przez Burmistrza Krobi na realizację zadań publicznych w 2024 r.

Pracowaliśmy w pocie czoła i zgłosiliśmy projekt na działania Festiwalu Bangarang!

Wysiłek się opłacił, ponieważ po raz kolejny doceniono naszą pracę i dostrzeżono potencjał jaki drzemie w festiwalu. I tym sposobem drodzy Państwo podpisaliśmy umowę na dofinansowanie w wysokości 6.000 zł. !

To jednak nie wszystkie dobre wieści…

Oprócz zastrzyku gotówki, pozyskaliśmy fantastycznego Partnera jakim jest Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, które przygotuje dla Was dodatkowe atrakcje na Festiwalu!

A To wszystko Dla Was – Rozwijamy się z myślą o Stworzeniu najfajniejszego Festiwalu na ziemi!

To top