preloader
Bangarang 3
01-02.07.2022 r.

W dniach 1 i 2 lipca 2022 roku, mała miejscowość Chwałkowo, leżąca obok Krobi, zamieniła się w mekkę dla miłośników mocnych dźwięków
i energetycznej muzyki. To właśnie tam, na malowniczym terenie festiwalu BANGARANG 3, odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez rockowo-metalowych tego lata.

Festiwal BANGARANG, zyskujący sławę jako niezapomniane wydarzenie dla fanów ciężkich brzmień, po raz trzeci zgromadził rzesze entuzjastów muzyki rockowej i metalowej. Chwałkowo stało się miejscem, gdzie rządziła moc, energia, i niepowtarzalna atmosfera.

Główną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu był zespół „Bracia Figo Fagot”, który zelektryzował tłum ponadczasowymi hitami. Na scenie pojawiły się również znane zespoły tj. THE ANALOGS, REWIZJA, KONIEC LISTOPADA oraz INSCYDENT, prezentując różnorodność muzyczną, począwszy
od ciężkich riffów aż po melodyjne kompozycje.

Drugiego dnia na scenie zabłysnęły zespoły reprezentujące szeroką gamę subgatunków rocka i metalu. „HUNTER”, zespół z silnymi wpływami progresywnymi, wzbudził zainteresowanie miłośników bardziej złożonych kompozycji. Natomiast „ZENEK KUPATASA” dostarczyli porcję energetycznego metalu, który sprawił, że tłum nie mógł przestać się ruszać. Na dużej scenie zagrały również takie zespoły jak: CHAŁTCORE, GORGONZOLA, NIESAMOWITA SPRAWA; oraz na małej scenie: lokalny zespół Cztery Mile Lasu, SUPER POTWÓR, BATNA, TASSACK oraz BOTTLEKOPF.

Podsumowując, BANGARANG 3 to nie tylko festiwal muzyczny, ale także wydarzenie, które połączyło ludzi o wspólnych zamiłowaniach. Chwałkowo na chwilę stało się stolicą rocka i metalu, gdzie dziesiątki zespołów i tysiące fanów stworzyły niezapomnianą atmosferę muzycznego święta. Już teraz niektórzy zaczynają z niecierpliwością oczekiwać na kolejną edycję tego niepowtarzalnego festiwalu.

Galeria zdjęć

Zagrali:

To top