preloader

Aktualności

THE LEGACY na BANGARANG 5

The Legacy – Tribute To Iron Maiden

THE LEGACY to jedyny polski tribute band powstały w 2023 roku, który hołduje twórczości brytyjskiej legendy heavy metalu, grupie IRON MAIDEN! Dzięki nim możemy doświadczyć niesamowitej podroży przez historię tego zespołu i przekrój utworów z całej dyskografii „żelaznej dziewicy”.Kapelę tworzą koledzy z jednego muzycznego podwórka, czyli
Jasiek Popławski – śpiew (The Kroach, Wolf Spider)
Bartek Sadura – gitara (Ceti, Corruption)
Kuba Kaczmarek – gitara (Ceti)
Piotr Szpalik – perkusja (Polish Metal Alliance, Ceti, Orgasmatron, Cannonball )
Tomek Targosz – bass (Polish Metal Alliance, Ceti, Ballbreaker).

Grupa The Legacy – tribute band to Iron Maiden – wystartowała jesienią ze specjalną trasą koncertową w hołdzie legendom nurtu New Wave Of British Heavy Metal. Okazją do stworzenia tej muzycznej podróży jest m.in. 35. rocznica wydania płyty „Sevenzth Son of a Seventh Son”.
Z tegoż albumu pochodzą takie klasyki, jak m.in. „The Evil That Man Do”, „Can I Play With Madness” czy „The Clairvoyant”.
Trasa cieszy się ogromnym powodzeniem a z kometarzy po koncertach można jasno wywnioskować, że brakowało Tributu Ironów w Polsce oraz że są naprawdę świetni i ludzie pokochali ich energię!!
Kto ich usłyszy i zobaczy nie będzie zawiedzony, gdyż każde wydarzenie z udziałem tych artystów to pełne energii widowisko, soczyste riffy i heavy metalowe hymny, które wybrzmią również na Naszym Festiwalu !
The Legacy zagrają w Hołdzie Iron Maidem, dosłownie rozgrzeją scenę a my kochani w hołdzie dla Was przygotujemy nie lada ucztę dla duszy i serca !!

Takie rzeczy w jedynym Festiwalowym Polu kukurydzy w , które 28-29 czerwca 2024 rządzić się będzie swoimi prawami i rozpalać Nasze gusta muzyczne do czerwoności.

Posłuchaj ich!

To top